آغاز بهره برداری بزرگترین آزمایشگاه تخصصی جنوب شرق کشور

۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | ۱۴:۲۵ کد : ۱۰۱۱ اخبار
تعداد بازدید:۳۸۹
دکتر محمد فرهادى وزیر علوم، تحقیقات و فناورى صبح سه شنبه 94/11/20 بمنظور افتتاح چند پروژه، همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی  وارد استان سیستان و بلوچستان شد.به گزارش روابط عمومی در این سفر یک روزه...
 آغاز بهره برداری بزرگترین آزمایشگاه تخصصی جنوب شرق کشور
دکتر محمد فرهادى وزیر علوم، تحقیقات و فناورى صبح سه شنبه 94/11/20 بمنظور افتتاح چند پروژه، همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی  وارد استان سیستان و بلوچستان شد.
به گزارش روابط عمومی در این سفر یک روزه دکتر فریدون مدیر کل دفتر وزارتی، دکتر بختیارى مدیر کل دفتر پشتیبانی، و مهندس یزدان مهر رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزیر را همراهی نمودند.
وزیر علوم  و هیات همراه، به محض ورود به  دانشگاه سیستان و بلوچستان بر مزار شهید گمنام  حاضر، و با ذکر فاتحه به مقام شامخ  و بلند شهیدان انقلاب اداى احترام نمودند.
ایشان در ادامه آغاز بهره برداری بزرگترین آزمایشگاه تخصصی جنوب شرق کشور را که ساخت و تجهیز آن با هزینه ى ارزی 10 میلیون یورو و 15 میلیارد تومان به اتمام رسیده بود را افتتاح کرد. این آزمایشگاه بزرگترین آزمایشگاه مرکزى در منطقه جنوب شرق کشور است که داراى تجهیزات و فناورى بالا بوده و با استانداردهاى بین المللی طراحی و احداث شده است. از دیگر موارد قابل ذکر در مورد این آزمایشگاه میتوان به اجراى طرح هاى تحقیقاتی مشترک با سایر نهادها و سازمان ها، سهولت در برقرارى نظام آموزش کارشناسان آزمایشگاههاى استان و منطقه، سهولت در امکان خدمات دهی به خارج از دانشگاه، دسترسی آسان اساتید و محققان به تجهیزات این آزمایشگاه و استفاده بهینه از امکانات را ذکر کرد.