دکتر بختیاری از تشکیل دبیرخانه دائمی برگزاری هفته ملی پژوهش و فناوری در وزارت علوم خبر داد

۱۹ آذر ۱۳۹۳ | ۱۰:۵۷ کد : ۱۰۳۳۷ اخبار
تعداد بازدید:۴۵۶
دکتر جلال بختیاری مدیر کل دفتر حمایت و پشتیبانی امور پژوهشی و فناوری وزارت علوم از تشکیل دبیرخانه دائمی برگزاری هفته ملی پژوهش و فناوری در این وزارت خبر داد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر بخت ...
دکتر جلال بختیاری مدیر کل دفتر حمایت و پشتیبانی امور پژوهشی و فناوری وزارت علوم از تشکیل دبیرخانه دائمی برگزاری هفته ملی پژوهش و فناوری در این وزارت خبر داد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر بختیاری در نشست دبیران شورای هماهنگی روابط عمومی دانشگاه ها، مراکز پژوهشی و فناوری که با محوریت نقش روابط عمومی ها در هفته پژوهش و فناوری و فن بازار ملی جمهوری اسلامی ایران برگزار شد، اظهار داشت: دبیرخانه دائمی برگزاری هفته ملی  پژوهش و فناوری برای نخستین بار در دی ماه سال جاری آغاز به کار خواهد کرد.
دبیر ستاد هفته ملی پژوهش و فناوری با بیان اینکه امسال در بخش فن‌بازار نسبت به سال‌های قبل متفاوت عمل خواهد شد، ادامه داد: سعی داریم با برنامه ریزی نسبت به سال‌های قبل متفاوت‌تر عمل کنیم تا بتوانیم به اهداف دانشگاه های کارآفرین و نسل سوم نزدیک شویم.
دکتر بختیاری هدف از برگزاری هفته پژوهش و فناوری در استانها را تقویت پژوهش، فناوری و نوآوری بومی استان ها دانست.
وی خاطرنشان کرد: ما در نظر داریم تا برخی از پژوهشگران نمونه در نمایشگاه حضور داشته باشند تا بتوانند با دانشجویان و استادان ارتباط برقرار و مخاطبان را جذب کنند.
گفتنی است این نشست با حضور دکتر جلال بختیاری مدیر کل دفتر حمایت و پشتیبانی امور پژوهشی و فناوری وزارت علوم و دبیر ستاد هفته ملی پژوهش و فناوری، دکتر مجید متقی طلب رئیس پارک علم و فناوری گیلان و دبیر فن بازار ملی جمهوری اسلامی ایران و دبیران مناطق 9 گانه روابط عمومی دانشگاه ها، مراکز پژوهشی و فناوری در ساختمان مرکزی وزارت علوم برگزار شد.