ریاست دانشگاه علوم کشاورزی ومنابع طبیعی گرگان: دانشگاهها و مراکز آموزش عالی می بایست در راستای سامان دهی نیاز جامعه اقدام نمایند

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ | ۱۰:۱۲ کد : ۱۱۷۸۲ اخبار
تعداد بازدید:۳۷۷
رئیس دانشگاه علوم کشاورزی ومنابع طبیعی گرگان در اجلاس شورای سیاستگذاری و برنامه ریزی معاونان پژوهشی و فناوری منطقه 2 کشور که چهارشنبه 15 اردیبهشت ماه در سالن رشد دانشگاه علوم کشاورزی ومنابع طبیعی گرگا...
رئیس دانشگاه علوم کشاورزی ومنابع طبیعی گرگان در اجلاس شورای سیاستگذاری و برنامه ریزی معاونان پژوهشی و فناوری منطقه 2 کشور که چهارشنبه 15 اردیبهشت ماه در سالن رشد دانشگاه علوم کشاورزی ومنابع طبیعی گرگان برگزار شد گفت: دانشگاهها و مراکز آموزش عالی می بایست در راستای سامان دهی نیاز جامعه اقدام نمایند.
دکتر علی نجفی نژاد افزود: ظرفیت موجود در دانشگاهها و مراکز آموزش عالی، پارک های علم و فناوری با برنامه ریزی و تلاش مجموعه های مرتبط با امر آموزش و پژوهش می‌تواند در شتاب بخشی به روند توسعه و آبادانی کشور کمک شایانی کند.
وی خاطر نشان کرد: واگذاری طرحهای کلان ملی به دانشگاهها می‌تواند، تحقیقات را هدفمند و علمی کرده و در جهت رفع نیازهای صنعت و جامعه گام بردارد.
رئیس دانشگاه در پایان اعلام کرد: امروز و با حضور دکتر احمدی معاون پژوهشی و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، سند دانشگاه کارآفرین در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان رونمایی خواهد شد.