برگزاری جلسه هیات رییسه دانشگاه با حضور معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم

۲۸ دی ۱۳۹۴ | ۰۷:۰۱ کد : ۱۲۶۳ اخبار
تعداد بازدید:۳۷۳
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، روز چهارشنبه مورخ 23 دیماه 94 جلسه ای با حضور: هیات رییسه دانشگاه و برخی از پژوهشگران دانشگاه با دکتر وحید احمدی، معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری و ...
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، روز چهارشنبه مورخ 23 دیماه 94 جلسه ای با حضور: هیات رییسه دانشگاه و برخی از پژوهشگران دانشگاه با دکتر وحید احمدی، معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری و مدیران ستادی آن معاونت در سالن جلسات حوزه ریاست دانشگاه برگزار شد.
بر پایه ی این گزارش در ابتدای این جلسه دکتر محمد ابراهیم اعلمی آل آقا ، رییس دانشگاه ضمن عرض خیرمقدم به حضار و میهمانان، نسبت به معرفی  اعضای حاضر در جلسه اقدام نموده  و سپس دکتر دانیال کهریزی عضو هیات علمی دانشگاه مباحثی را پیرامون طرح تحقیقاتی خود با عنوان اصلاح ژنتیکی گیاه دانه روغنی کاملینا در شرایط دیم به سمع و نظر حاضران رسانید، وی با بیان این نکته که روغن بدست آمده از این گیاه دارای امگا 3 زیادی می باشد، گفت : درصد روغن دانه های این گیاه بین 30 تا 40 درصد می باشد.
  شایان ذکر است در ادامه دکتر وحید احمدی معاون پژوهش و فناوری وزارت، علوم تحقیقات و فناوری ، مطالب مبسوطی را در ارتباط با چگونگی اخذ حمایت مالی جهت پیشبرد طرح های پژوهشی از منابع مختلف دولتی و غیر دولتی بیان نمودند.