فراخوان نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری کشور

۲۹ شهریور ۱۳۹۴ | ۱۰:۵۹ کد : ۱۳۰۸۹ اخبار
تعداد بازدید:۴۱۰
معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بعنوان متولی هفته ملی پژوهش و فناوری در کشور، شانزدهمین نمایشگاه بزرگ دستاوردهای پژوهش و فناوری را در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران از تاریخ...
معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بعنوان متولی هفته ملی پژوهش و فناوری در کشور، شانزدهمین نمایشگاه بزرگ دستاوردهای پژوهش و فناوری را در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران از تاریخ 23 الی 26 آذر ماه سال جاری برگزار می نماید. این نمایشگاه فرصت مناسبی را در اختیار دانشگاهها، مؤسسات دانش بنیان، بنگاههای دارای واحدR&D ، تولیدکنندگان، صنعتگران، تجار، بانکها و موسسات اعتباری و کلیه دست اندرکاران مرتبط با موضوع نمایشگاه قرار می دهد تا ضمن ارائه آخرین دستاوردهای علمی و فناوری با توانمندی ها و جدیدترین فناوری های داخلی آشنا، موجبات ارتقاء دانش فنی داخلی را فراهم و همزمان بازاریابی برای محصولات تولیدی و جلب سرمایه گذار را فراهم نمایند.
ضمناً مطابق سنوات گذشته در سالن های اختصاصی فن بازار و دستاوردهای پژوهشی، کارگاه های آموزشی متنوع و نشست‌های علمی برای برقراری ارتباط با بخشهای اقتصادی و جامعه علمی کشور پیش بینی شده که جزئیات آن از طریق سایت www.techtrade-msrt.ir  و بصورت مکتوب اطلاع رسانی خواهد شد.
خواهشمند است پس از دریافت نامه نسبت به ثبت نام الکترونیکی و تکمیل و ارسال  فرمهای مربوطه که در سایت شرکت نماگستر آدونیس مجری نمایشگاه به آدرس www.ngadonis.ir  مهیا شده است اقدام نموده و پس از واریز 100 درصد هزینه متراژ مورد نظر، با بخش فنی ستاد اجرایی جهت انتخاب محل غرفه خود هماهنگی لازم را مبذول فرمایید. بدیهی است جانمایی غرفه از تاریخ 1394/7/15 شروع و بر  اساس تقدم تقاضاها و شرایط حضور در دوره های قبلی صورت می پذیرد.
ضمناً جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفنهای 77522563 – 77522390 سرکار خانم سمیع تماس بگیرید.
لینک نامه فراخوان