توسط وزیر علوم، آزمایشگاه مرکزی دانشگاه سیستان و بلوچستان به بهره برداری رسید

۲۰ بهمن ۱۳۹۴ | ۱۱:۰۳ کد : ۱۴۳۳ اخبار
تعداد بازدید:۴۱۸
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری پس از استقبال رسمی از سوی  استاندار، روسای دانشگاهها   و مسئولان استان سیستان و بلوچستان وارد دانشگاه سیستان و بلوچستان شد و  با حضور  در یادمان شهدای...
 توسط وزیر علوم، آزمایشگاه مرکزی دانشگاه سیستان و بلوچستان به بهره برداری رسید
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری پس از استقبال رسمی از سوی  استاندار، روسای دانشگاهها   و مسئولان استان سیستان و بلوچستان وارد دانشگاه سیستان و بلوچستان شد و  با حضور  در یادمان شهدای این دانشگاه  و قرائت فاتحه به آنان ادای احترام کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، بهره برداری از آزمایشگاه مرکزی دانشگاه سیستان و بلوچستان که با صرف 200میلیون ریال اعتبار تجهیز شده است آغاز شد.
دیدار با استاندار سیستان و بلوچستان و روسای دانشگاهها و مراکز آموزش عالی این استان از دیگر برنامه های وزیر علوم در این سفر است.
کلنگ زنی  احداث مجتمع آزمایشگاه تحقیقاتی  و کتابخانه اهدایی خیرین دانشگاه سیستان و بلوچستان نیز از جمله برنامه های وزیر علوم در  این سفر است.
بر اساس این گزارش،  دکتر فریدون مدیرکل دفتر وزارتی،دکتر بختیاری مدیرکل دفتر پشتیبانی پژوهشی و  مهندس یزدان مهر رئیس صندوق رفاه دانشجویان، وزیر علوم را در این سفر همراهی می کنند.
گفتنی است دکتر محمد فرهادی به مناسبت دهه مبارک فجر به منظور افتتاح چندین پروژه عمرانی در دانشگاه سیستان و بلوچستان وارد زاهدان شد.