وزیر علوم وارد استان ایلام شد

۰۳ مهر ۱۳۹۵ | ۱۱:۲۱ کد : ۱۶۴۶۴ اخبار
تعداد بازدید:۴۳۳
به گزارش خبرگزاری تسنیم از ایلام، محمد فرهادی دقایقی پیش در نخستین روز از آغاز سال تحصیلی جدید از طریق فرودگاه شهدای شهر ایلام وارد استان شد.وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در این سفر ابتدا در گلزار شهدای...
وزیر علوم وارد استان ایلام شد
به گزارش خبرگزاری تسنیم از ایلام، محمد فرهادی دقایقی پیش در نخستین روز از آغاز سال تحصیلی جدید از طریق فرودگاه شهدای شهر ایلام وارد استان شد.
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در این سفر ابتدا در گلزار شهدای گمنام شهر ایلام حضور پیدا می‌کند و به شهدای گرانقدر ادای احترام می‌کند.
وزیر علوم در ساعت 11 صبح امروز در مراسم آغاز سال تحصیلی دانشگاهیان که در سالن آیت الله حیدری دانشگاه ایلام برگزار می‌شود حضور پیدا می‌کند.
مراسم  کلنگ‌زنی و آغاز عملیات اجرایی احداث دانشکده علوم پایه با زیربنای 6500 متر مربع و از محل اعتبارات ملی نیز امروز با حضور فرهادی انجام می‌شود.
همچنین در سفر وزیر علوم به ایلام از سه آزمایشگاه تخصصی و پژوهشی نفت و مهندسی شیمی که مراحل تجهیز آن با حمایت وزارت نفت به انجام رسیده است بهره‌برداری می‌شود.
آزمایشگاه مرکزی دانشگاه ایلام نیز امروز با حضور وزیر علوم با اعتباری بیش از 50 میلیارد ریال شامل سکوبندی، تجهیز و تکمیل تأسیسات این مجموعه در قالب 20 آزمایشگاه پژوهشی به صورت رسمی افتتاح می‌شود.