آزمایشگاه مرکزی دانشگاه سیستان و بلوچستان به بهره‌برداری رسید

۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | ۱۴:۲۳ کد : ۲۵۴۷ اخبار
تعداد بازدید:۳۹۹
آزمایشگاه مرکزی دانشگاه سیستان و بلوچستان با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به بهره‌برداری رسید. به گزارش سرویس علمی ایسنا، دکتر محمد فرهادی که به مناسبت دهه مبارک فجر به منظور افتتاح چند...
 آزمایشگاه مرکزی دانشگاه سیستان و بلوچستان با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به بهره‌برداری رسید.
 
به گزارش سرویس علمی ایسنا، دکتر محمد فرهادی که به مناسبت دهه مبارک فجر به منظور افتتاح چندین پروژه عمرانی در دانشگاه سیستان و بلوچستان به زاهدان سفر کرده است، پس از استقبال رسمی از سوی استاندار، رؤسای دانشگاه‌ها و مسؤولان استان سیستان و بلوچستان وارد دانشگاه سیستان و بلوچستان شد و با حضور در یادمان شهدای این دانشگاه و قرائت فاتحه به آنان ادای احترام کرد.
بهره‌برداری از آزمایشگاه مرکزی دانشگاه سیستان و بلوچستان که با صرف 200 میلیون ریال اعتبار تجهیز شده است، با حضور وی آغاز شد. همچنین کلنگ‌زنی احداث مجتمع آزمایشگاه تحقیقاتی و کتابخانه اهدایی خیرین دانشگاه سیستان و بلوچستان نیز از جمله برنامه‌های وزیر علوم در این سفر است.
دیدار با استاندار سیستان و بلوچستان و رؤسای دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی این استان از دیگر برنامه‌های وزیر علوم در این سفر است.
بر اساس این گزارش، دکتر فریدون مدیرکل دفتر وزارت علوم، دکتر بختیاری مدیرکل دفتر پشتیبانی پژوهشی و مهندس یزدان مهر رییس صندوق رفاه دانشجویان، وزیر علوم را در این سفر همراهی می‌کنند.

( ۱ )