ارتباط بخش صنعت با پژوهشگران افزایش یابد

۰۳ تیر ۱۳۹۳ | ۱۲:۱۴ کد : ۳۰۱۷ اخبار
تعداد بازدید:۳۲۰
قائم مقام شبکه آزمایشگاه های علمی ایران:ارتباط بخش صنعت با پژوهشگران افزایش یابدقائم مقام شبکه آزمایشگاه های علمی ایران افزایش ارتباط بخش صنعت با پژوهشگران را خواستار شد.دکتر علیایی در حاشیه بازدید از...

معاون فنی مدیرکل دفتر حمایت و پشتیبانی امور پژوهشی و فناوری و قائم مقام شبکه آزمایشگاه های علمی ایران افزایش ارتباط بخش صنعت با پژوهشگران را خواستار شد.

دکتر علیایی در حاشیه بازدید از دومین نمایشگاه فناوری های نو و پیشرفته تبریز با بیان این مطلب گفت: این نمایشگاه با ظرفیت خوبی برپا شده است و یک الگوی بسیار مناسبی است برای سایر استانهای کشور که دستاوردهای پژوهشی خود را در قالب چنین نمایشگاه هایی برای جامعه علمی ارائه نمایند.

دکتر علیایی اظهار داشت: خوشبختانه تجهیزات و محصولات ارائه شده در این نمایشگاه ارزشمنده بوده و نشان از تلاش و جدیت مراکز علمی و پژوهشی استان دارد.

دکتر علیائی تجهیزات تولید شده توسط شبکه آزمایشگاه‌های علمی دانشگاه صنعتی سهند در حوزه نفت و گاز را بسیار ارزشمند و حائز اهمیت در کشور توصیف کردند و اظهار امیدواری کردند اعضای شبکه در استانهای مختلف کشور نیز در جهت ساخت محصولات با کیفیت و دارای استانداردهای لازم در زمینه تجهیزات تحقیقاتی و آزمایشگاهی قدم بردارند.

دکتر علیائی از همه پژوهشگران و محققینی که در این نمایشگاه محصولات خود را ارائه نموده بودند خواستند تا با دفتر حمایت و پشتیبانی امور پژوهشی و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در ارتباط باشند تا ارائه محصولات را که در نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری در سطح ملی به مناسبت هفته پژوهش برگزار می‌شود ارائه نمایند.