اعضای هیئت علمی و دانشجویان دانشگاه بوشهر توان‌افزایی علمی شدند

۱۰ اسفند ۱۳۹۴ | ۱۰:۲۷ کد : ۳۳۲۷ اخبار
تعداد بازدید:۵۸۸
رئیس دانشگاه خلیج فارس بوشهر گفت: در راستای ارتقا مستمر کمیت و کیفیت فعالیت‌های پژوهشی و فناورانه دانشگاه خلیج فارس بوشهر کارگاه‌های علمی توان افزایی برای اعضا هیئت علمی و دانشجویان این دانشگاه برگ...
اعضای هیئت علمی و دانشجویان دانشگاه بوشهر توان‌افزایی علمی شدند
رئیس دانشگاه خلیج فارس بوشهر گفت: در راستای ارتقا مستمر کمیت و کیفیت فعالیت‌های پژوهشی و فناورانه دانشگاه خلیج فارس بوشهر کارگاه‌های علمی توان افزایی برای اعضا هیئت علمی و دانشجویان این دانشگاه برگزار شد.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، عبدالمجید مصلح شامگاه چهارشنبه در جلسه شورای سیاست‌گذاری معاونان پژوهش و فناوری منطقه 7 پژوهش و فناوری آموزش عالی کشور در بوشهر از تدوین سند راهبردی دانشگاه خبرداد و اظهار داشت: مسئولان دانشگاه خلیج فارس بوشهر در دوره جدید که فعالیت، تمرکز بر تهیه سند راهبردی دانشگاه، کارآفرینی، پژوهش و فناوری سرلوحه کار خود قرار داده‌اند.
وی با اشاره به تدوین سند چشم‌انداز دانشگاه خلیج فارس بوشهر افزود: اهداف کلان دانشگاه در حوزه پژوهش و فناوری در چهار محور ساماندهی نظام مدیریت پژوهش و فناوری و افزایش کارآمدی آن، ثروت آفرینی و ارتقا ظرفیت ایجاد ثروت از دانش، ارتقا مستمر کمیت و کیفیت فعالیت‌های پژوهشی و فناورانه و ایجاد شبکه ارزش‌آفرینی بر مبنای اقتصاد دانش‌بنیان خلاصه می‌شود.
رئیس دانشگاه خلیج فارس  بوشهر با اشاره به  فعالیت‌های انتشارتی این دانشگاه خاطر نشان کرد: ساماندهی و یکپارچه‌سازی فعالیت سازمان انتشارات دانشگاه برای چاپ دو عنوان مجله انگلیسی زبان، یک مجله فارسی زبان و کتب از برنامه‌های مهم این مرکز آموزش عالی است.
مصلح با تاکید بر استفاده از ظرفیت محققان سایر دانشگا‌ه‌ها و مراکز پژوهشی برای چاپ کتب افزود: برگزاری کارگاه‌های علمی توان افزایی برای اعضا هیئت علمی و دانشجویان این دانشگاه از برنامه‌های این دانشگاه است.
وی بیان کرد: راه‌اندازی ژورنال کلاب توسط تیم‌های تحقیقاتی و تقویت زیرساخت‌های کتابخانه از جمله اقدامات انجام شده در حوزه ارتقا مستمر کمیت و کیفیت فعالیت‌های پژوهشی و فناورانه دانشگاه خلیج فارس بوشهر است.