افتتاح سه آزمایشگاه تخصصی و پژوهشی نفت و مهندسی شیمی در ایلام

۰۳ مهر ۱۳۹۵ | ۱۱:۳۵ کد : ۳۴۶۳ اخبار
تعداد بازدید:۳۵۹
مشاور رییس و مدیر حوزه ریاست دانشگاه ایلام از سفر وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در روز شنبه، 3 مهرماه به استان ایلام خبر داد. دکتر رضا رضازاده در گفت‌‍‌وگو با  ایسنا، با اعلام این خبر اظهار کر...
افتتاح سه آزمایشگاه تخصصی و پژوهشی نفت و مهندسی شیمی در ایلام
مشاور رییس و مدیر حوزه ریاست دانشگاه ایلام از سفر وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در روز شنبه، 3 مهرماه به استان ایلام خبر داد.
 
دکتر رضا رضازاده در گفت‌‍‌وگو با  ایسنا، با اعلام این خبر اظهار کرد: حضور در گلزار شهدای دانشگاه، نشست با هیأت رئیسه دانشگاه،  کلنگ‌زنی دانشکده علوم پایه با زیربنای 6500 متر مربع، بهره‌برداری و افتتاح رسمی آزمایشگاه مرکزی دانشگاه با اعتباری بالغ بر 50 میلیارد ریال شامل سکوبندی، تجهیز و تکمیل تأسیسات این مجموعه در قالب 20 آزمایشگاه پژوهشی از جمله برنامه‌های دکتر فرهادی در ایلام خواهد بود.
 
وی با بیان اینکه افتتاح سه آزمایشگاه تخصصی و پژوهشی نفت و مهندسی شیمی که مراحل تجهیز آن با حمایت وزارت نفت به انجام رسیده، از دیگر برنامه‌های سفر وزیر علوم خواهد بود، تصریح کرد: مراسم آغاز سال تحصیلی دانشگاه‌های استان با حضور دکتر فرهادی ساعت 11 صبح در سالن آیت‌الله حیدری برگزار خواهد شد.
 
مشاور رییس و مدیر حوزه ریاست دانشگاه ایلام گفت: وزیر علوم در این سفر با نماینده ولی فقیه در استان و استاندار ایلام نیز دیدارهایی جداگانه خواهد داشت.