اولین جلسه کمیته علمی ستاد استانی هفته پژوهش و فناوری سال 95 در دانشگاه رازی برگزار شد

۱۲ آبان ۱۳۹۵ | ۰۹:۳۹ کد : ۴۲۵۱ اخبار
تعداد بازدید:۴۶۸
اولین جلسه کمیته علمی ستاد استانی هفته پژوهش و فناوری 5 آبان ماه 1395 با حضور دکتر جلال بختیاری مدیر کل دفتر حمایت و پشتیبانی امور پژوهشی و فناوری و دبیر ستاد ملی هفته پژوهش و فناوری، دکتر جوشقانی دبی...
اولین جلسه کمیته علمی ستاد استانی هفته پژوهش و فناوری سال 95 در دانشگاه رازی برگزار شد
اولین جلسه کمیته علمی ستاد استانی هفته پژوهش و فناوری 5 آبان ماه 1395 با حضور دکتر جلال بختیاری مدیر کل دفتر حمایت و پشتیبانی امور پژوهشی و فناوری و دبیر ستاد ملی هفته پژوهش و فناوری، دکتر جوشقانی دبیر ستاد استانی هفته پژوهش و فناوری ، دکتر معرفت دبیر کمیته علمی و معاونان پژوهشی دانشگاه¬ها و نمایندگان دستگاه های اجرایی استان برگزار گردید.
 
در ابتدای این جلسه دکتر بختیاری با تشریح اهداف هفته پژوهش و فناوری و ضرورت ترویج فرهنگ پژوهش، شناسایی پژوهشگران و فناوران در تمامی کشور و معرفی دستاوردهای جدید علمی و فناورانه و رسانه¬ای نمودن آنها اظهار داشت: ستاد ملی هفته پژوهش و فناوری در سال جاری با دقت و تاکید بیشتری نسبت به سال¬های گذشته فعالیت می¬نماید.   
وی ضمن تاکید بر لزوم توجه بیشتر به فناوران و سرمایه¬گذاران و همچنین معرفی محصولاتشان در فضای علمی- پژوهشی و جامعه اعلام کرد: به منظور آشنایی صاحبان صنایع با ایده¬های نو در عرصه¬های جهانی¬ بخش بین¬الملل هفته پژوهش و فناوری با حضور شرکت¬های فناور خارجی در نمایشگاه سال جاری راه اندازی شده است.
 
دبیر ستاد ملی هفته پژوهش و فناوری رفع مشکلات و نیازمندی¬های شرکت¬های دانش¬بنیان و فناور را از دغدغه¬های اصلی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری  دانست و  گفت: نمایندگان این شرکت¬ها در نمایشگاه می-بایست به ارائه مسائل خود اقدام نمایند.
در ادامه اعضای کمیته به بررسی شیوه نامه انتخاب پژوهشگران و فناوران برتر استانی پرداختند.
 
دبیر ستاد ملی هفته پژوهش: استانداری ها به عنوان ریاست ستاد استانی هفته پژوهش بر انسجام و به کارگیری توانمندی های استان در برگزاری هر چه بهتر برنامه های این هفته اهتمام ورزند