تجلیل از مسئولان امور آزمایشگاهی مؤسسات آموزش عالی در روز آزمایشگاه

۲۸ فروردین ۱۳۹۵ | ۱۵:۱۰ کد : ۷۷۷۰ اخبار
تعداد بازدید:۳۹۵
معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری طی نامه ای به دانشگاه ها و مؤسسات آموزشی، پژوهشی و فناوری از آنها خواست هرساله در روز30 فرودین ماه مصادف با روز آزمایشگاه و بزرگداشت حکیم جرجانی از زح...
معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری طی نامه ای به دانشگاه ها و مؤسسات آموزشی، پژوهشی و فناوری از آنها خواست هرساله در روز30 فرودین ماه مصادف با روز آزمایشگاه و بزرگداشت حکیم جرجانی از زحمات و تلاش¬های ارزنده کارشناسان آزمایشگاه¬ها و کارگاه¬ها که با وجود خطرات متعدد ایمنی و محیط زیست فضای آزمایشگاهی، متعهدانه به انجام وظایف و مسئولیت¬های مهمی که برعهده دارند پرداخته و موجبات رشد علمی و توسعه ملی کشور را فراهم می¬آورند،  طی مراسمی قدردانی شود.
متن نامه به شرح ذیل می باشد:
"با سلام
احتراماً همانگونه که استحضار دارید؛ در تاریخ 30 فروردین به مناسبت بزرگداشت زادروز حکیم جرجانی بعنوان روز آزمایشگاه از تلاش کارشناسان و مسئولان امور آزمایشگاهی در کشور تجلیل می¬شود. نظر به زحمات و تلاش¬های ارزنده کارشناسان آزمایشگاه¬ها و کارگاه¬ها که با وجود خطرات متعدد ایمنی و محیط زیست فضای آزمایشگاهی، متعهدانه به انجام وظایف و مسئولیت¬های مهمی که برعهده دارند پرداخته و موجبات رشد علمی و توسعه ملی کشور را فراهم می¬آورند، مناسب است از نقش این عزیزان قدردانی شود. از این¬رو خواهشمند است دستور فرمایید به منظور تجلیل از مقام شامخ آنان از سال¬جاری همه ساله در این¬خصوص مراسمی در روز آزمایشگاه در محل آن مؤسسه برگزار گردد.  "